Redukce tělesné hmotnosti

Nadváha a obezita dosáhly v evropském měřítku hranice pandemie. Důsledky na zdraví pacientů jsou devastující (kardiovaskulární choroby, onemocnění pohybového aparátu, metabolická onemocnění – cukrovka, dna, syndrom metabolické rezistence, atd).

Nabízíme skutečně komplexní a zcela individuální péči o pacienta s nadváhou. Klient může volit mezi komplexní službou ve formě „balíčku“ (vhodné a cenově výhodné zejména pro těžší formy nadváhy a obezity) nebo jednotlivou konzultací u lékaře, respektive výživového poradce (vhodné pro lehčí formy nadváhy nebo případy, kde postačí individuální návštěva – např. u pacientů, kteří tento typ redukce již v minulosti u nás podstoupili a potřebují jen mírnou úpravu hmotnosti).

 

U nás můžete nakoupit proteinovou dietu od značek:

Objednejte se k nám pokud:

  • Chcete zhubnout nějaké to kilo a nevíte, jak na to. Za tímto účelem se můžete poradit s dietní konzultantkou, která Vám vysvětlí jak omezit kalorie, jak funguje proteinová dieta a jak s ní začít.
  • Si chcete zakoupit proteinová dietní jídla. Už znáte proteinovou dietu a chcete zkusit nové příchutě? Máme k dispozici přes 150 příchutí od tří různých značek (Dietalegre, Fastdiet, Medidiet), cena 1 proteinové jídlo/65kč.
  • Chcete zhubnout pod lékařským dohledem. Pokud potřebujete shodit více než 10kg nebo máte nějaká zdravotní omezení, můžete se objednat na konzultaci s lékařem.
  • Trpíte morbidní obezitou: Sestavíme Vám balíček na míru postavy i finančním prostředkům tak, abyste zhubli pod lékařským dohledem (neváhejte nám zavolat a domluvit se napřímo).
  • Chcete zdravě a chutně mlsat a přitom nepřibrat. Máme speciální řadu již hotových přípravků Fastdiet, které můžete mlsat při chuti na sladké. Přijdťe ochutnat!

  

 

Druh a popis vyšetření    
Vstupní konzultace s lékařem. Doporučujeme při zdravotních obtížích nebo při nadváze nad 20kg. 60 min 500 Kč
Vstupní konzultace s nutriční poradkyní. Doporučujeme při mírné nadváze bez zdravotních komplikací. 60 min 250 Kč
Kontrola s nutriční poradkyní 30 min zdarma*

*při zakoupení proteinových jídel či opakované kontrole (vážení, měření atd.))

Proteinová jídla se účtují zvlášť na míru klientovi.

* naše služby je možné hradit v rámci programu Benefit Plus a Ticket Medica

Jak se k nám objednat

TELEFONICKY
+420 731 612 705
 
OSOBNĚ
Vodičkova 699/30
110 00 Praha 1

 

Newsletter: akce, novinky, tipy ze světa zdraví.
Pro přihlášení newsletteru zadejte Váš e-mail